O Zámku Sloupno Historie Zámku Sloupno Rekonstrukce Zámku Sloupno Využití Zámku Sloupno Fotogalerie Zámku Sloupno Otevírací doba Zámku Sloupno Zajímavosti o obci Sloupno Kontakt na Zámek Sloupno Diskuze nejen o Zámku Sloupno

Diskuze

Zde se můžete ptát, diskutovat nejen s návštěvníky a příznivci zámku, ale i s občany obce Sloupno a okolí. Vyvarujte se prosím nevhodných výrazů, hypertextových odkazů a anonymních příspěvků.

 1. Honza Pokorný

  Moc hezké stránky, přeji Vašemu sdružení hodně úspěchů nejen při rekonstrukci Vašeho krásného zámku. Honza

 2. Vantura

  Vaše stránky a Váš program se mě velice líbí a proto jsem se rozhodl vstoupit do Vašeho občanského sdružení.

 3. Zdena

  Příští týden o víkendu se chystáme na návštěvu vašeho zámku a po shlédnutí vašich stránek se těším dvojnásob.Jsou opravdu krásné se spoustou fotografií, ocenila jsem i historické snímky a vyčerpávající informace.Děkuji.

 4. Billy

  Jsem si jistfd, že o medře originality za 2 e9čka nikdo neuhjoybpce Do ze1suvky je to potřeba strkat jen tam kde od toho nemůže nic chytnout, takovfdch ze1suvek me1m doma dost a ten rozdedl v ceně za to trošku zmenšene9 pohodled stojed.Nicme9ně je1 s tedm me1m zkušenost takovou, že když se to de1 dohromady s kabelem za stejnou cenu $2, tak iPhone 4 se bez proble9mů nabedjed, ale 3GS se tve1řed, že nened připojenfd k nabedječce. Přitom když se do te9 nabedječky za 2 dolary připojed 3GS origine1lnedm kabelem, tak to jde, když se tedm dvoudolarovfdm kabelem zapojed do origine1lned nabedječky, tak to taky jde, jenom se nesnese dvoudolarove1 nabedječka s dvoudolarovfdm kabelem s iPhonem 3GS. Ze1hada. Přitom by člověk řekl, že to je prostě trafo a dre1t, ktere9 nemůžou medt vze1jemne9 antipatie.Pokud by se takhle chovala nabedječka za 400,- tak bych ji šel vre1tit. Když se takhle chove1 nabedječka za €2, tak ji hodedm do popelnice, protože kvůli 50 korune1m se mi nevyplated ani jedt s tedm na poštu a natož platit poštovne9 zpe1tky do Čedny

 5. novotná

  Dobrý den, prsím marně hledám nějaký program akcí, které budou probíhat na zámku ve Sloupně.Vánoční akce byly velice pěkné, ale dozvěděli jsme se o nich čistě náhodou.Proto prosím o sdělení co se chystá v nejblížší době v r. 2013 a kde to najít. Moc děkuji.

 6. Lukáč Petr

  Dobrý den paní Novotná,

  Info od správce zámku:

  Zatím žádné konkrétní akce nejsou dohodnuty. Zámek plánuji pro veřejnost poprvé v roce otevřít 1. dubna, což je velikonoční pondělí.
  Pravděpodobně by měla být v prostoru zámku v patře prodejní galerie, ale podrobnosti zatím neznám.
  Když budu něco vědět určitě dám vědět, jinak zájemci o vystavování jsou.

  Zdravím Draštík Pavel

 7. Václav

  Dobrý den,
  donesly se k nám informace o připravované prodejní výstavě výtvarných prací na Vašem zámku. Kde můžu získat další informace?
  Děkuji za zprávu.
  S pozdravem v. Zuzánek

 8. petrlukac

  Dobrý den pane Zuzánek,

  informace o probíhajících výstavách jsou vyvěšeny v aktualitách na těchto stránkách, případně na stránkách společnosti která má pronajaté vrchní patro zámku http://www.galeriesloupno.cz/
  Zdravím Lukáč Petr

 9. mirek

  dobrý den, jen si chci upřesnit/ujistit se – platí otevírací doba zámku o víkendech nebo se stále vztahuje pouze na zvláštní akce, respektive bude v sobotu 21.června zámek přístupný? :) díky za odpověď. mirek k

 10. Draštík Pavel

  Dobrý den.
  Zámek otevřen pro veřejnost:
  soboty, neděle a svátky
  duben – červen
  13:00 – 16:30
  červenec – srpen
  13:00 – 17:30
  září – říjen
  13:00 – 16:30
  Návštěvu lze dohodnout na telefonu 604 317275

  Nyní jsou na zámku tyto výstavy:
  Fotoklub FOTON Hradec Králové
  Fotoklub Nová Paka
  Soutěžní výstava práce žáků z regionu

 11. Ladislav Vacek

  Dobrý den z Chlumce,
  chci se zeptat zdali je pravdou, že zámek chtějí zpět získat Benediktini, přestože byl v roce 1996 převeden ze státu na obec a ta do něj investovala nemálo prostředků ??? a podle restitučního zákona o majetku církve by se církvím měl vracet pouze a jen majetek státní v r. 2013 a za „nestátní“ jim stát vyplácí náhradu v penězích.
  Děkuji za odpověď

Napište vzkaz